Методичні ключі до вивчення драматургії у школі (8-11 класи)
Методичні ключі до вивчення драматургії у школі (8-11 класи)

Методичні ключі до вивчення драматургії у школі (8-11 класи)

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Для вчителів зарубіжної літератури, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури та історією театру й драматургії.

 

Ведуча
Гузь Ольга Олександрівна
вчитель зарубіжної літератури НВК №26 міста Кропивницького, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2004" у номінації "Зарубіжна література"; автор методичних посібників для вчителів та учнів із зарубіжної літератури та публікацій у фахових виданнях України.
Автор і ведуча 20 надзвичайно цікавих вебінарів для вчителів.
Автор и ведуча таких вебінарів:
Основні питання
  • З історії виникнення театру й драматургії: а) яку роль відігравав театр у античному світі; б) чому давньогрецьких трагіків і комедіографів так цінували в суспільстві; в) яким чином дієта пов’язана із театром; г) коли й чому драматургія остаточно сформувалася як рід літератури; д) розвиток театрального мистецтва від арістотеліївського театру до театру абсурду (жанрово-композиційні особливості, місце і роль глядача (читача).
  • Методичні секрети долучення сучасних школярів до театрального мистецтва та вивчення творів драматургії у сучасній школі або як зробити учнів відданими театралами.
  • Ключі до вивчення програмних творів драматургії від Есхіла до Дюрренматта. Що саме і як допоможе учневі не тільки отримати естетичну насолоду, а й зрозуміти сутність авторського задуму? Штрихи до розкодування трагедій «Прометей закутий» Есхіла, «Ромео і Джульєтта» й «Гамлет» Вільяма Шекспіра, комедії «Міщанин-шляхтич» Мольєра, «нової драми» «Ляльковий дім» Генріка Ібсена й «Пігмаліон» Бернарда Шоу, символічної п’єси «Синій птах» Моріса Метерлінка, епічної драми «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта, драми абсурду «Візит старої дами» Фрідріха Дюрренматта.
  • Комплексний аналіз комедії «Ревізор» Миколи Гоголя. Актуальність і сучасні інтерпретації твору.
  • Чим збагачують драматургія і театр молодь ХХІ століття?..
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Подарунки від ведучої: · Розробки до вивчення драматичних творів у загальноосвітній школі. · Електронний супровід до проведення уроків.
Зразок сертифіката