Методичний марафон: ТОП-25 онлайн-сервісів для ефективної роботи вчителя-філолога
Методичний марафон: ТОП-25 онлайн-сервісів для ефективної роботи вчителя-філолога

Методичний марафон: ТОП-25 онлайн-сервісів для ефективної роботи вчителя-філолога

Тривалість: 5 годин
Вартість: 100.00 грн.
  У час комп'ютерних технологій важко уявити учителя, який, якщо навіть не користується, то не чув про різні онлайн-сервіси, що обов'язково полегшать та урізноманітнять роботу будь-якого учителя.
  Пом'ятаєте, що головною метою використання технологій дистанційного навчання в закладі освіти є забезпечення учням доступу до електронних освітніх ресурсів шляхом використання сучасних інформаційних технологій та телекомунікаційних мереж?
  Тож якщо Вас цікавить, як використовувати онлайн-сервіси в навчальному процесі або ж Ви хочете дізнатися про нові ресурси, про які чули, проте не використовували - Вам на наш вебінар!
Ведуча
Немировська Наталія
вчитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Вінницької обл.
вчитель вищої категорії, увійшла в ТОП-50 учителів національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2018), адміністратор популярної ФБ-групи "Мовознавчі забавки...", у якій понад 20000 учасників.
Автор і ведуча 15 успішних вебінарів.
Автор и ведуча таких вебінарів:
Основні питання
  • Лекторка детально розповість про ТОП-25 онлайн-сервісів, які допоможуть вам створювати тести, вікторини, інтелектуальні шоу-вікторини, сканворди, філворди, презентації, інтерактивні ігри тощо (обов’язково покаже приклади із власного творчого доробку).
  • Ці ресурси допоможуть урізноманітнити роботу вчителя-філолога з метою створення ефективного, цікавого та різноманітного освітнього процесу та налагодження зручної комунікації з учнями.
  • Учасники вебінару поглиблять знання щодо переваг використання запропонованих онлайн-ресурсів у навчально-виховному процесі, навчаться працювати з Kahoot, Linoit, CANVA, beautiful, Trello, Plickers, classtime, padlet, Sway тощо.
Додаткові плюси для учасників
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Подарунок ведучої
Зразок сертифіката