Практичний кейс: використання флешкарток та карток пам’яті для підвищення якості процесу навчання
Практичний кейс: використання флешкарток та карток пам’яті для підвищення якості процесу навчання

Практичний кейс: використання флешкарток та карток пам’яті для підвищення якості процесу навчання

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, методистів, студентів-філологів, а також всіх, хто цікавиться методикою викладання літератури. Запрошуємо до цікавого та корисного діалогу!

Ведуча
Наталія Немировська
вчитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Вінницької обл.
вчитель вищої категорії, увійшла в ТОП-50 учителів національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2018), адміністратор популярної ФБ-групи "Мовознавчі забавки...", у якій понад 20000 учасників.
Автор і ведуча 15 успішних вебінарів.
Автор и ведуча таких вебінарів:
Що буде на вебінарі?
Перед викладачами різних дисциплін завжди постає така проблема, як запам’ятовування учнями навчального матеріалу. Практика свідчить про ефективність застосування методу інтервального повторення при запам’ятовуванні великих обсягів інформації, що є найбільш актуальним при вивченні мови,літератури, а також фізики, математики, біології, хімії, історії (коли учні повинні запам’ятовувати велику кількість слів, термінів, формул, дат тощо). Учителі використовують флешкартки та карти пам’яті, тобто ментальні карти. Робота з флеш-картками є дуже цікавою та захоплюючою для школярів незалежно від віку. По-перше, це незвичний формат подання інформації. Учням до вподоби перекладання та перегортання карток, запам’ятовування слів, віднаходження вже відомих одиниць(термінів) , розкладання по стовпчиках нових та вже вивчених слів. По-друге, є багато цікавих форм та методів роботи з флешкартками, які допоможуть вам зацікавити учнів та ефективно провести урок. Ви уже застосовуєте гру, наприклад, “Піца” та “Шепіт”? Ні? Наталія Вікторівна відкриє таємниці цих ігор, які можна проводити і в класі, і на прогулянці. Вашій увазі запропонує практичні поради з власного досвіду, не тільки як створювати в офлайн- та онлайн-режимі флешкартки та ментальні карти, але й як їх застосовувати на уроці. Наприклад, поділиться досвідом використання флешкарт на платформах Quizlet й Flippity. Арсенал цікавих методичних родзинок не змусить вас, дорогі учасники вебінару, нудьгувати. Усім, хто долучиться до роботи вебінару. отримає подарунок.
Додаткові плюси для учасників
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
Зразок сертифіката