Шкільна література: прочитати (не)можливо
Шкільна література: прочитати (не)можливо

Шкільна література: прочитати (не)можливо

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури. 

Ведуча
Людмила Сакович
вчитель української мови та літератури, польської мови і зарубіжної літератури, а також заступник директора Ліцею імені Івана Пулюя у Львові. Співорганізатор ГО «Гільдія вчителів».
Автор тренінгів. Автор та співавтор підручників і посібників з польської та української мови. Голова міського методоб’єднання вчителів польської мови Львова
Що буде на вебінарі?
Про необхідність читання, про те, як заохотити до читання дітей, а також про те, чи можна прочитати шкільну бібліотеку... 28 вересня на Фестинах у Львівській WIKI бібліотека пані Людмила розкривала цю тему оффлайн! І знаєте, що найприємніше? Що до кінця бесіди кількість слухачів зросла, що більшістю учасників були учні і що вони читають! Під час нашої зустрічі 9 жовтня говоритимемо про читання загалом, про те, як скерувати учнів до читання. Поговоримо про літературу: як її викладають у різних країнах світу, що вимагають від учнів, скільки вони читають... Ну і, звісно, лайфхаки читання і поєднання новітніх технологій і книги!
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
Зразок сертифіката