Шляхи практичного розвитку критичного та креативного мислення учнів
Шляхи практичного розвитку критичного та креативного мислення учнів

Шляхи практичного розвитку критичного та креативного мислення учнів

Тривалість: 5 годин
Вартість: 100.00 грн.

У сучасному світі з таким простим доступом до інформації наші учні мають всі знання, яких вони могли б потребувати, під рукою.

Те, що їм все ще потрібно – досвідчений гід.

Майкл Гадзон


Сучасне суспільство ставить перед школою важливе завдання: виховання критично мислячої та творчої особистості. Становлення творчої індивідуальності, здатної приймати правильне рішення відповідно до мети та можливостей, сьогодні є необхідною умовою подальшого повноцінного розвитку особистості.

Ведуча
Немировська Наталія
вчитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Вінницької обл.
вчитель вищої категорії, увійшла в ТОП-50 учителів національної премії Global Teacher Prize Ukraine (2018), адміністратор популярної ФБ-групи "Мовознавчі забавки...", у якій понад 20000 учасників.
Автор і ведуча 15 успішних вебінарів.
Автор и ведуча таких вебінарів:
Що буде на вебінарі?
Що таке критичне та креативне мислення? Чому важливо розвивати їх? Які методи та форми роботи варто використовувати учителеві на уроках? Ситуацію оцінюємо, аналізуємо, моделюємо шляхи вирішення проблем! Ставити незручні та влучні питання? Саме так! Знаходити кілька варіантів вирішення проблем? Згодна. Навчити розрізняти факти від думок? Це важливо. А ще поговоримо про освітні ресурси, які тренують мислення та допомагають стати креативними.
Додаткові плюси для учасників
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
Зразок сертифіката