Сім секретів вивчення новелістики за шкільною програмою (6-11 класи)
Сім секретів вивчення новелістики за шкільною програмою (6-11 класи)

Сім секретів вивчення новелістики за шкільною програмою (6-11 класи)

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий вчителям зарубіжної та української літератури, студентам-філологам, а також всім, хто цікавиться методикою викладання літератури.

Ведуча
Гузь Ольга Олександрівна
вчитель зарубіжної літератури НВК №26 міста Кропивницького, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2004" у номінації "Зарубіжна література"; автор методичних посібників для вчителів та учнів із зарубіжної літератури та публікацій у фахових виданнях України.
Автор і ведуча 20 надзвичайно цікавих вебінарів для вчителів.
Автор и ведуча таких вебінарів:
Що буде на вебінарі?
План «Абсолютно секретно. ДСК» 1. Секрет №1. Що потрібно знати учням про новелу? Як вивчення жанру новели зробити цікавим, простим і зрозумілим? Як відрізнити новелу від оповідання? 2. Секрет №2. Як створити інтригу, щоб учні прочитали текст новели? 3. Секрет №3. На яких рівнях смислорозуміння й поетики необхідно вивчати твори новелістики у школі? 4. Секрет №4. Головні ключі до вивчення новели з 6 по 11 клас. 5. Секрет №5. Конкретні практичні авторські рекомендації до вивчення новелістики за шкільною програмою, включаючи твори для позакласного читання. Перегуки у вивченні новелістики за шкільними програмами із зарубіжної та української літератур (практикум на прикладі новел Любові Пономаренко «Гер переможений» та Генріха Белля «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…») 6. Секрет №6. Секрети цікавого й успішного вивчення й розуміння новели «Запах думки» Роберта Шеклі (тренінг) 7. Секрет №7. Секретні матеріали до аналітичного дослідження за новелою «Менади» Хуліо Кортасара (тренінг)
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Подарунки від ведучої: розробки уроків до вивчення новелістики за шкільною програмою (6-11 клас) з електронним супроводом, добіркою текстів новел, що вивчаються за шкільними програмами із зарубіжної та української літератур
Зразок сертифіката