У пошуках пригод. Використання квест-технології в школі
У пошуках пригод. Використання квест-технології в школі

У пошуках пригод. Використання квест-технології в школі

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури. 

Ведуча
Людмила Сакович
вчитель української мови та літератури, польської мови і зарубіжної літератури, а також заступник директора Ліцею імені Івана Пулюя у Львові. Співорганізатор ГО «Гільдія вчителів».
Автор тренінгів. Автор та співавтор підручників і посібників з польської та української мови. Голова міського методоб’єднання вчителів польської мови Львова
Що буде на вебінарі?
Кожен із нас любить пригоди. Усім імпонують цікаві завдання, у виконанні яких важливий і захопливий сюжет, і обов'язковий результат. Тому пропонуємо Вам актуальну завжди і на всіх предметах тему: "У пошуках пригод. Використання квест-технологіі у школі". Говоритимемо про історію виникнення квестів, їх види, способи застосування, сервіси, за допомогою яких можна урізноманітнити завдання... А найголовніше - про приклади реальних квестів, які зачепили не тільки учнів, а й вчителів. Приєднуйтесь до нас! Цікаві та креативні ідеї гарантуємо!
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
Зразок сертифіката