Як ігри допоможуть організувати ефективне навчання після карантину
Як ігри допоможуть організувати ефективне навчання після карантину

Як ігри допоможуть організувати ефективне навчання після карантину

Тривалість: 4 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури. 

Ведуча
Ціпов’яз Лариса Валеріївна
учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, Заслужений учитель України, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2008». Автор програми курсу за вибором «Вивчення антиутопії у курсі зарубіжної літератури», яка отримала гриф МОН.
Майже 10 років керує Олександрійською міською творчою групою учителів-словесників.
Неодноразово залучалася до проведення майстер-класів та курсів (у тому числі авторських) для учителів зарубіжної літератури при Кіровоградському обласному ІППО ім. В. Сухомлинського, читала лекції з досвіду роботи та методики аналізу літературних творів, проводила практичні заняття та уроки в школах Кіровоградщини. Член журі обласних конкурсів «Учитель року» у номінації «Зарубіжна література». Має друковані праці у фахових виданнях різного рівня.
У 2000 році заснувала і з того часу беззмінний керівник Олександрійського міського клубу інтелектуальних ігор «Атлант», тренер команд юних знавців.
Віце-чемпіон Олімпійського кубку ЛУК «Що? Де? Коли?» (2004). Переможець конкурсу "Запрошую на відкритий урок" (2018), який організував журнал "Зарубіжна література в школах України"
Автор и ведуча таких вебінарів:
Що буде на вебінарі?
Під час вебінарі ви: 1. Пограєте у ігри, які потім зможете запропонувати дітям. 2. Отримаєте велику кількість матеріалів (у тому числі, відео) для використання на уроках і у позаурочний час. 3. Матимете дидактичні матеріали для роботи з текстами, які вивчаються у квітні-травні: · М. Булгаков «Собаче серце»; · Р. Бредбері «451° за Фаренгейтом»; · К. Нестлінгер «Конрад, або Хлопчик з бляшанки»; · Р. Акутагава «Павутинка»; · Г. Уеллс «Чарівна крамниця»; · А. Азімов «Фах»; · М. «Міщанин-шляхтич»; · А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц»; 4. Отримаєте гарний настрій та заряд бадьорості на насичений кінець навчального року.
Основні питання
  • Як організувати уроки в ситуації цейтноту.
  • Як повторити великий обсяг навчального матеріалу і перевірити успішність самостійно засвоєних знань.
  • Які інтелектуальні ігри допоможуть зробити уроки насиченими, нестандартними і дієвими.
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Також ви отримаєте велику збірку статей ведучої на тему ігор у школі та ПОДАРУНКИ які підготувала пані Лариса (дидактичні матеріали для роботи з текстами, які вивчаються у квітні-травні).
Зразок сертифіката