Знайомтеся - Катерина Молодик!

Знайомтеся - Катерина Молодик!

Знайомтеся - Катерина Молодик! Заступниця директорки онлайн-юніту ліцею Educator, учителька української мови та літератури, Заслужений учитель України, Співавторка курсу «Українська мова, 8 клас» у Всеукраїнській школі онлайн, авторка освітніх подкастів у проєкті «Вчися вухами», співавторка посібника з української літератури 5 клас НУШ, авторка онлайн-уроків на власному Youtube-каналі.


Катерина Юріївна активно популяризує імідж успішного вчителя, мотивує освітян до змін у руслі сучасних тенденцій. Завдяки своїй тренерській діяльності постійно спілкується з педагогами з усієї України, аналізує сучасні напрями розвитку української освіти та активно пропонує громадам шляхи вирішення проблем.


У своїй діяльності Катерина Молодик зосереджує увагу на розвитку метанавичок, медіаграмотності, читацької грамотності, критичного мислення. Вона вважає, що учні мають виховуватись на засадах рівності, толерантності та скасуванні усеможливих стереотипів.


В останні роки педагогиня вивчає та інтегрує в навчальну діяльність project-based learning, як один з інструментів розширення базових академічних напрямків та створення середовища для розвитку та практики soft skills.


У здобутку Катерини Молодик майже сотня перемог її учнів на усіх етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.


Також для педагоги ні важлива взаємодія з учнями, які потребують додаткової уваги через втрату освітніх можливостей. Разом із командою ліцею Катерина Молодик розробляє нові концепції української освіти для дітей, які залишаються жити закордоном, а також підтримує дітей з регіонів, які перебували в стані окупації чи досі залишаються окупованими.


Окрім цього, в останні роки надзвичайно важливим є питання психологічної підтримки учнів та вчителів, тому педагогиня популяризує культуру турботи про ментальне здоров’я, а також є організаторкою тренінгів із психологічної підтримки для освітян м. Черкаси.


Її мета – покращити сучасну систему освіти та зробити усе можливе, аби сучасний учитель/ка став/ла позитивною рольовою моделлю для своїх учнів.