Героїчні пісні та епоси народів світу. Як зацікавити учнів: 10+ небанальних ідей
Героїчні пісні та епоси народів світу. Як зацікавити учнів: 10+ небанальних ідей

Героїчні пісні та епоси народів світу. Як зацікавити учнів: 10+ небанальних ідей

Тривалість: 4 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар організовано для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури та іграми на уроках. 

Ведуча
Ціпов’яз Лариса Валеріївна
учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, Заслужений учитель України, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2008». Автор програми курсу за вибором «Вивчення антиутопії у курсі зарубіжної літератури», яка отримала гриф МОН.
Майже 10 років керує Олександрійською міською творчою групою учителів-словесників.
Неодноразово залучалася до проведення майстер-класів та курсів (у тому числі авторських) для учителів зарубіжної літератури при Кіровоградському обласному ІППО ім. В. Сухомлинського, читала лекції з досвіду роботи та методики аналізу літературних творів, проводила практичні заняття та уроки в школах Кіровоградщини. Член журі обласних конкурсів «Учитель року» у номінації «Зарубіжна література». Має друковані праці у фахових виданнях різного рівня.
У 2000 році заснувала і з того часу беззмінний керівник Олександрійського міського клубу інтелектуальних ігор «Атлант», тренер команд юних знавців.
Віце-чемпіон Олімпійського кубку ЛУК «Що? Де? Коли?» (2004). Переможець конкурсу "Запрошую на відкритий урок" (2018), який організував журнал "Зарубіжна література в школах України"
Автор и ведуча таких вебінарів:
Основні питання
  • Як навчити дітей визначати співвідношення реального та художнього світів і розрізняти у билинах, баладах та героїчних епосах історичну та художню правду.
  • Як цікаво і доступно провести уроки аналізу билин Київського та Новгородського циклів.
  • Як просто і доступно показати схожість героїчних епічних пісень народів світу та на їх основі пояснити суть і закономірності літературного процесу.
  • Як у сучасній літературі новими гранями грають «старі» пісні?
  • Що порадити допитливим читачам, які «уже все прочитали»? (Рекомендації щодо позакласного і додаткового читання)
  • Оригінальні практичні завдання, які дозволять просто організувати роботу з вивчення «складних» творів: билин «Садко» і «Ілля Муромець і Соловей-розбійник», балад про Робіна Гуда, поем «Іліада» та «Одіссея» Гомера, поеми «Енеїда» Вергілія, епосу «Пісня про Роланда».
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
Зразок сертифіката