Священні книги народів світу та їхні мотиви у творах світової літератури. Просто про складне: вивчаємо науково, легко, цікаво, граючи
Священні книги народів світу та їхні мотиви у творах світової літератури. Просто про складне: вивчаємо науково, легко, цікаво, граючи

Священні книги народів світу та їхні мотиви у творах світової літератури. Просто про складне: вивчаємо науково, легко, цікаво, граючи

Тривалість: 4 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар організовано для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури та іграми на уроках. 

Ведуча
Ціпов’яз Лариса Валеріївна
учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, Заслужений учитель України, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2008». Автор програми курсу за вибором «Вивчення антиутопії у курсі зарубіжної літератури», яка отримала гриф МОН.
Майже 10 років керує Олександрійською міською творчою групою учителів-словесників.
Неодноразово залучалася до проведення майстер-класів та курсів (у тому числі авторських) для учителів зарубіжної літератури при Кіровоградському обласному ІППО ім. В. Сухомлинського, читала лекції з досвіду роботи та методики аналізу літературних творів, проводила практичні заняття та уроки в школах Кіровоградщини. Член журі обласних конкурсів «Учитель року» у номінації «Зарубіжна література». Має друковані праці у фахових виданнях різного рівня.
У 2000 році заснувала і з того часу беззмінний керівник Олександрійського міського клубу інтелектуальних ігор «Атлант», тренер команд юних знавців.
Віце-чемпіон Олімпійського кубку ЛУК «Що? Де? Коли?» (2004). Переможець конкурсу "Запрошую на відкритий урок" (2018), який організував журнал "Зарубіжна література в школах України"
Автор и ведуча таких вебінарів:
Основні питання
  • Світові релігії. Як просто і доступно розказати учням про світові релігії: індуїзм (та ведизм), іудаїзм, християнство, іслам, буддизм?
  • Як донести до школярів сенс оповідей священних книг: Вед, Біблії, Корану?
  • Яку мудрість можна взяти у Трипітаці – «Трьох корзинах» буддизму? І чому Кандаті (Акутагава Р. «Павутинка») це не вдалося?
  • Чому людство у всі часи потребує священних книг? Чим (чи) цінні вказані тексти для сучасних дітей?
  • Аналіз окремих уривків священних текстів, практичні поради та методичні знахідки для вивчення священного письма у курсі «Зарубіжна література».
  • Як знання основ релігійного вчення допомагає осмислити сенс художніх творів? (на прикладі ряду творів: Стендаль «Червоне і чорне», Гете «Фауст», А. Ахматова «Реквієм», Г.Г. Маркес «Стариган з крилами», казка «Фарбований шакал», міфів Індії (6 клас), балада «Король Лір і його доньки», поєднання учення буддизму і християнства у творі Р. Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон» та інші)
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
Зразок сертифіката