Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі
Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі

Як це працює: 10 дієвих ключів до аналізу та інтерпретації новинок у програмі

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури. 

Ведуча
Ціпов’яз Лариса Валеріївна
учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, Заслужений учитель України, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2008». Автор програми курсу за вибором «Вивчення антиутопії у курсі зарубіжної літератури», яка отримала гриф МОН.
Майже 10 років керує Олександрійською міською творчою групою учителів-словесників.
Неодноразово залучалася до проведення майстер-класів та курсів (у тому числі авторських) для учителів зарубіжної літератури при Кіровоградському обласному ІППО ім. В. Сухомлинського, читала лекції з досвіду роботи та методики аналізу літературних творів, проводила практичні заняття та уроки в школах Кіровоградщини. Член журі обласних конкурсів «Учитель року» у номінації «Зарубіжна література». Має друковані праці у фахових виданнях різного рівня.
У 2000 році заснувала і з того часу беззмінний керівник Олександрійського міського клубу інтелектуальних ігор «Атлант», тренер команд юних знавців.
Віце-чемпіон Олімпійського кубку ЛУК «Що? Де? Коли?» (2004). Переможець конкурсу "Запрошую на відкритий урок" (2018), який організував журнал "Зарубіжна література в школах України"
Автор и ведуча таких вебінарів:
Основні питання
  • Як організувати міні-квест на уроці вивчення притчі «Чайка Джонатан Лівінгстон»?
  • Яку ціну треба заплатити за здійснення заповітних мрій?
  • Хто такий Суботик, коли і навіщо він приходить?
  • У чому секрет уміння загадувати бажання?
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Презентація, яку підготувала ведуча
  • Ви отримаєте в подарунок: 1. Цікаві і корисні ексклюзивні матеріали для ефективної роботи з непересічними творами: притчею «Чайка Джонатан Лівінгстон» Р. Баха і повістями П. Маара «Що не день, то субота», «Машина для здійснення бажань». 2. Авторські сценарії змістовних і веселих інтелектуальних ігор для 5-6, 7-8 і 9-11 класів, які можна використати для проведення заключних уроків, позакласних заходів та під час червневої практики. 3. Матеріали будуть цікаві не тільки зарубіжникам, а й учителям української літератури та мистецтва.
Зразок сертифіката