Література проти війни. 7 клас НУШ
Література проти війни. 7 клас НУШ

Література проти війни. 7 клас НУШ

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Як навчити учнів 7 класу розуміти антивоєнні мотиви в літературі в контексті сьогодення? ✨ Запис вебінару від Вікторії Туряниці надасть методичні рекомендації для вивчення цієї важливої теми.

Вікторія Туряниця проаналізує особливості розділів "Пам'ятаємо про минуле" (зарубіжна література) та "Зображення Другої світової війни в українській поезії", "Антивоєнні мотиви в європейській ліриці" (інтегрований курс літератур) відповідно до програм НУШ.

Ви дізнаєтесь про методичні можливості під час опрацювання творів К.І. Галчинського, А. Маргула-Шпербера, Дж. Бойна, П. Воронька, М. Негоди, В. Симоненка, Л. Первомайського, Л. Костенко, Г. Белля, Г. Тютюнника, С. Жадана для формування читацького інтересу, критичного мислення та розуміння культурологічного контексту.

Спікерка розкриє особливості сприймання учнями антигуманної сутності війни, ідей збереження життя та цінностей у творах зазначених розділів.

Придбайте запис і розвивайте компетентності навчання впродовж життя, інноваційність, інформаційно-комунікаційні навички відповідно до НУШ.

Підвищуйте кваліфікацію разом з нами! ✨

Ведуча
Туряниця Вікторія Георгіївна
Директорка Свалявського закладу загальної середньої освіти № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів Свалявської міської ради, учитель-методист зарубіжної літератури, лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Зарубіжна література», співавторка підручників із зарубіжної літератури для 5-11 класів
Зразок сертифіката