Жанр антиутопії у старшій школі: вивчаємо вперше
Жанр антиутопії у старшій школі: вивчаємо вперше

Жанр антиутопії у старшій школі: вивчаємо вперше

Тривалість: 3 години
Вартість: 100.00 грн.

Вебінар буде цікавий для вчителів-словесників, методистів, студентів-філологів, а також для всіх хто цікавиться методикою викладання літератури. 

Ведуча
Туряниця Вікторія Георгіївна
Директорка Свалявського закладу загальної середньої освіти № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів Свалявської міської ради, учитель-методист зарубіжної літератури, лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Зарубіжна література», співавторка підручників із зарубіжної літератури для 5-11 класів
Що буде на вебінарі?
На вебінарі ми поговоримо про розділ «Антиутопія у світовій літературі. Розвиток жанру антиутопії у ХХ ст.: ознаки та представники», введений до нової програми зарубіжної літератури для 11 класу 2017 року. Проблеми свободи й насильства, людини й держави, звільнення від гнітючої тоталітарної свідомості – як сучасно звучать вони! Ведуча поділиться своїми міркуваннями й знахідками щодо вивчення творчості відомого англійського письменника Джорджа Орвелла та його творів «Колгосп тварин» і «1984». Ви почуєте багато цікавого й корисного про особливості та розвиток антиутопії в літературі й мистецтві ХХ століття, про інтерпретацію зазначених творів та зможете обрати з запропонованих видів та форм роботи з їхніми текстами ті, що вам сподобалися найбільше.
Додаткові плюси для учасників
  • Сертифікат учасника з унікальним номером та вказаною кількістю годин
  • Запис вебінару
  • Презентація, яку підготувала ведуча
Зразок сертифіката