Уроки

Уроки

«Читач для «Нескінченної історії» або Живлюща вода для Читача»

Мета: здійснити аналітичне дослідження тексту роману Міхаеля Енде «Нескінченна історія»; закцентувати увагу учнівської аудиторії на особливостях зображення художнього світу твору; проаналізувати систему образів; формувати аналітичні здібності учнів; сприяти вихованню уважного учня та любові і поваги..

Урок – творча майстерня

Сучасний урок повинен бути таким, щоб діти відчували життя, а не готувалися до нього. Саме так – проживати урок, який би не тягнувся вічність, а закінчувався в момент відростання крил. І це добра мотивація перетворити домашнє завдання на продовження цього процесу, створити життєву ситуацію успіху дл..

Зворушлива симфонія першого кохання (образи Ассоль і Грея)

Мета: проаналізувати образи Ассоль і Грея, їх духовно-емоційний світ; розвивати аналітичні здібності, уміння характеризувати образи персонажів, спираючись на текст, порівнювати їх та робити висновки; сприяти вихованню в учнів кращих моральних якостей, віри в прекрасну мрію і бажання її досягти. Обл..

Літературний експрес

Дорогі діти! Добігає кінця навчальний рік. Проведено майже сім десятків уроків, на яких вивчалися твори багатьох національних літератур, різні за жанрами й тематикою, але цікаві за змістом, темами та проблемами, характерами героїв. Самуїл Маршак стверджував: «У кожної книги своя доля і своя тривалі..

Позакласне читання. Джон Бойн. «Хлопчик у смугастій піжамі».

Навчати учнів висловлювати особисте ставлення до проблем, що порушуються у творі; вдосконалювати вміння творчого переказу та виразного читання прозового твору; через характеристику головних героїв дослідити тему протиставлення людяності світу насильства. 

Стежка до себе в лабіринтах долі (За творами Річарда Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон» і «Единственная»)

Подарувати учням щастя спілкування з кращими вчителями району і області, зустріч із книгами Річарда Баха, розкрити їх символічний і повчальний зміст, обговорити наявність у них проблем, які спонукають людину до роздумів; співставити ..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)